Wedstrijdagenda

donderdag 21 december 2017
Evenement ONK korte baan
Tijd Hele dag
Groep Jeugd
Verzamelen 7:00
Locatie Hoofddorp, Sportcomplex Koning Willem Alexander

zaterdag 6 januari 2018
Evenement Minioren Limietwedstrijd
Tijd 13:30 - 16:30
Groep Minioren
Verzamelen 12:45
Locatie Zoetermeer, Zwembad de Veur

zondag 7 januari 2018
Evenement LAC deel 2-1
Tijd 14:00 - 17:00
Groep Iedereen
Verzamelen 13.45
Locatie Leiden, de Zijl

zondag 14 januari 2018
Evenement Verenigingscompetitie A/B-klasse, 2e ronde
Tijd 13:15 - 17:00
Groep Senioren, jeugd, junioren, op uitnodiging
Verzamelen nnb
Locatie Den Haag, Hofbad

zondag 14 januari 2018
Evenement Verenigingscompetitie 2e ronde, Hoofdklasse
Tijd 14:15 - 18:00
Groep Senioren, jeugd, junioren, op uitnodiging
Verzamelen 14.15 uur
Locatie Hoofddorp, Sportcomplex Koning Willem Alexander

zondag 21 januari 2018
Evenement Junioren-Jeugd deel 3 lange baan
Tijd 13:15 - 17:30
Groep Junioren-Jeugd
Verzamelen 13.15 uur
Locatie Den Haag, Hofbad

zondag 28 januari 2018
Evenement Swimkick Minioren
Tijd 13:00 - 17:00
Groep JIO en Minioren
Verzamelen 13.00 uur
Locatie Zoetermeer, Zwembad de Veur

zaterdag 3 februari 2018
Evenement Verenigingscompetitie Hoofdklasse, 3e ronde
Tijd 13:15 - 17:00
Groep Senioren, jeugd, junioren, op uitnodiging
Verzamelen 13.15 uur
Locatie Veenendaal, zwembad de Vallei

zondag 4 februari 2018
Evenement Verenigingscompetitie A/B-klasse, 3e ronde
Tijd 00:00
Groep Senioren, jeugd, junioren, op uitnodiging
Verzamelen nnb
Locatie Amsterdam, Noorderparkbad

zondag 11 februari 2018
Evenement Minioren Junioren
Tijd 13:00 - 17:00
Groep Minioren en Junioren
Verzamelen 13.00 uur
Locatie Leiden, de Zijl

donderdag 14 december 2017
Evenement NJJK korte baan (4 dagen)
Tijd Hele dag
Groep Junioren, Jeugd
Verzamelen nnb
Locatie Eindhoven, Pieter van den Hoogenband zwemstadion

zondag 10 december 2017
Evenement Minioren Junioren
Tijd 16:15 - 18:30
Groep Minioren en Junioren
Verzamelen 15.30 uur
Locatie Bergschenhoek, zwembad de Windas

zondag 10 december 2017
Evenement 2e ROM wedstrijd Masters
Tijd 13:00 - 16:00
Groep Masters
Verzamelen 12:15 uur
Locatie Vlaardingen, Zwembad De Kulk

zondag 3 december 2017
Evenement LAC deel 1-1
Tijd 14:00 - 17:00
Groep Iedereen
Verzamelen 13.45
Locatie Zoetermeer, Zwembad de Veur

zondag 3 december 2017
Evenement Niveauwedstrijd deel 2
Tijd 13:15 - 17:00
Groep Breedtesport
Verzamelen 13.15
Locatie Den Haag, Hofbad

zondag 26 november 2017
Evenement Limietwedstrijd De Geul
Tijd 14:30 - 17:30
Groep Junioren, Jeugd en Senioren
Verzamelen
Locatie Sportcentrum Papendrecht

zondag 26 november 2017
Evenement Minioren Clubmeet
Tijd 14:00 - 17:00
Groep Minioren
Verzamelen 12.30uur
Locatie Den Haag, Hofbad

zondag 26 november 2017
Evenement Martinez Cup 2017
Tijd 11:00 - 16:30
Groep Jeugd en Senioren Intensief
Verzamelen
Locatie Zwembad Sloterparkbad

zaterdag 25 november 2017
Evenement Martinez Cup 2017
Tijd 12:00 - 17:00
Groep Jeugd en Senioren Intensief
Verzamelen
Locatie Zwembad Sloterparkbad

zondag 19 november 2017
Evenement JIO deel 2
Tijd 15:15 - 17:15
Groep JIO
Verzamelen 14.30 uur
Locatie s Gravenzande, zwembad Maesemunde

zondag 19 november 2017
Evenement B-Vierkamp deel 2
Tijd 00:00 - 19:00
Groep Breedtesport
Verzamelen 15.45 uur
Locatie Sassenheim, het Wasbeek

zaterdag 18 november 2017
Evenement Regiokampioenschappen deel 2 (2 dagen)
Tijd Hele dag
Groep Junioren, Jeugd en Senioren
Verzamelen 8.30
Locatie Dordrecht, Sportboulevard

zaterdag 11 november 2017
Evenement Regiokampioenschappen deel 1 (2 dagen)
Tijd Hele dag
Groep Junioren, Jeugd en Senioren
Verzamelen 8.30
Locatie Den Haag, Hofbad

zondag 5 november 2017
Evenement Junioren-Jeugd Circuit deel 2
Tijd 15:00 - 18:30
Groep Junioren, Jeugd
Verzamelen 14.15
Locatie Hoofddorp, Sportcomplex Koning Willem Alexander

zaterdag 4 november 2017
Evenement IJsselcup
Tijd 14:00 - 17:00
Groep Iedereen
Verzamelen 13.00
Locatie Nieuwerkerk, Polderbad

Bekijk de wedstrijdzwemmen kalender.