Wedstrijdagenda

zondag 21 oktober 2018
Evenement Junioren Jeugd
Tijd 14:00 - 18:00
Groep Junioren Jeugd
Verzamelen 13.15 uur
Locatie Hoofddorp, Sportcomplex Koning Willem Alexander

zaterdag 27 oktober 2018
Evenement Memorial Anteunis, Gent/België
Tijd Hele dag
Groep
Verzamelen
Locatie Olympisch Zwembad Rozebroeken

zaterdag 27 oktober 2018
Evenement IJsselcup
Tijd 14:00 - 18:15
Groep iedereen vanaf 2010
Verzamelen 13.00 uur
Locatie Nieuwerkerk, Polderbad

zondag 28 oktober 2018
Evenement 5 kamp deel 1
Tijd 16:15 - 19:15
Groep
Verzamelen 16:00 uur
Locatie Sassenheim, het Wasbeek

zondag 4 november 2018
Evenement Junioren Jeugd dl 2
Tijd 14:00 - 17:45
Groep Junioren Jeugd
Verzamelen 13.15
Locatie Hoofddorp, Sportcomplex Koning Willem Alexander

zondag 11 november 2018
Evenement Minioren Clubmeet
Tijd 12:00 - 17:15
Groep Minioren
Verzamelen 12.00 uur
Locatie Alphen ad Rijn, zwembad Aquarijn

zondag 11 november 2018
Evenement JIO dl 2
Tijd 15:45 - 17:30
Groep JIO
Verzamelen 15.00 uur
Locatie Leidschendam, zwembad De Fluit

zaterdag 17 november 2018
Evenement Regio West Kampioenschappen korte baan
Tijd 08:45 - 17:00
Groep
Verzamelen
Locatie Dordrecht, Sportboulevard

zaterdag 24 november 2018
Evenement Regio West Kampioenschappen korte baan
Tijd 08:45 - 17:00
Groep
Verzamelen
Locatie Dordrecht, Sportboulevard

zaterdag 1 december 2018
Evenement Martinez Cup 2018
Tijd Hele dag
Groep
Verzamelen
Locatie Zwembad Sloterparkbad

zondag 14 oktober 2018
Evenement Swimkick Minioren
Tijd 16:15 - 19:00
Groep JIO en MINIOREN
Verzamelen 15.30 uur
Locatie Bergschenhoek, zwembad de Windas

zondag 14 oktober 2018
Evenement Limietwedstrijd kb Oosterhout
Tijd 13:30 - 17:30
Groep
Verzamelen
Locatie Oosterhout, De Warande

zaterdag 13 oktober 2018
Evenement LAC deel 1
Tijd 13:45 - 17:45
Groep
Verzamelen 13.00 uur
Locatie Zoetermeer, Zwembad de Veur

zondag 7 oktober 2018
Evenement Zwemcompetitie Hoofdklasse deel 1
Tijd 13:30
Groep
Verzamelen
Locatie Hofbad

zondag 7 oktober 2018
Evenement Zwemcompetitie B-klasse deel 1 (2e team)
Tijd 14:15 - 17:00
Groep WVZ 2e competitieteam
Verzamelen 13.15
Locatie Zoetermeer, Zwembad de Veur

zondag 30 september 2018
Evenement Niveauwedstrijd deel 1
Tijd 13:45 - 17:45
Groep
Verzamelen 13.00 uur
Locatie Den Haag, zwembad de Waterthor

zondag 30 september 2018
Evenement NEK junioren-minioren
Tijd 11:30 - 17:00
Groep Junioren-Minioren op uitnodiging
Verzamelen 10.30 uur
Locatie Eindhoven, Pieter van den Hoogenband zwemstadion

zondag 23 september 2018
Evenement Minioren Junioren
Tijd 13:30 - 17:30
Groep Minioren Junioren
Verzamelen 12.45 uur
Locatie Leiden, de Zijl

zondag 23 september 2018
Evenement Nederlandse Estafette Kampioenschappen Senioren 2018
Tijd 13:00 - 17:00
Groep Op uitnodiging
Verzamelen
Locatie Eindhoven, Pieter van den Hoogenband zwemstadion

zondag 16 september 2018
Evenement JIO wedstrijd
Tijd 14:30 - 17:00
Groep JIO
Verzamelen 13.45
Locatie Zoetermeer, Zwembad de Veur

zaterdag 7 juli 2018
Evenement Netherlands Invitational
Tijd Hele dag
Groep
Verzamelen
Locatie Eindhoven, Pieter van den Hoogenband zwemstadion

zondag 1 juli 2018
Evenement Jaargangfinale
Tijd 09:00 - 17:00
Groep Minioren, op uitnodiging
Verzamelen 8.45
Locatie Dordrecht, Sportboulevard

zondag 1 juli 2018
Evenement Zomerkampioenschappen Bodegraven
Tijd 13:00 - 17:00
Groep Allen
Verzamelen 11.45
Locatie Zwembad De Kuil

zaterdag 30 juni 2018
Evenement Speedo Fast Water Meet / Fast Season Finish
Tijd Hele dag
Groep
Verzamelen
Locatie Amsterdam, Sloterparkbad

vrijdag 22 juni 2018
Evenement ONK lange baan
Tijd Hele dag
Groep
Verzamelen
Locatie Amerena

Bekijk de wedstrijdzwemmen kalender.