Het onverwachte overlijden van Sipke de Jong op maandagavond 20 november jl. heeft een groot gat geslagen in onze vereniging, WVZ. Sipke was al jaren actief binnen WVZ als zwemtrainer bij de wedstrijdgroep en als zwemleider bij het elementair zwemmen. Daarnaast was Sipke vaak in functie als official bij zwemwedstrijden en als een van de kartrekkers bij de WVZ zwemkampen. Alle vier zijn kinderen zijn lid van de wedstrijdzwemafdeling. Wij kennen Sipke als een zeer betrokken vader en als trainer die graag een geintje maakte met “zijn” zwemmers.

Sipke had een grote passie voor sport en voor motor rijden. Aangezien Sipke een zeer ervaren rijder was die absoluut geen risico’s nam, is het schrijnend dat juist hij door een motorongeval om het leven moest komen. We wensen Hennie, Madelon en Marcel, Laura, Wessel en Ariënne heel veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies.

Het gemis zal nog lang voelbaar zijn binnen onze club.

De afdelingen leszwemmen en wedstrijdzwemmen van WVZ.