De afdeling synchroonzwemmen van WVZ heeft een uitgebreide historie.Kies een jaartal om gegevens over dat jaar te raadplegen.

{slider 2015}

NK Hoofddorp
Duet 2 Marijke Toorop / Nadine Struijk
 
NJK Heereveen Solo 11 Joyce van Leeuwen

Synchro Beat – Eindhoven

Age 1 Solo 14 Fiene van Wijk
Duet 8 Kate Jutte/ Floor Speckens/
Groep 9 Kate Jutte/ Floor Speckens/ Fiene van Wijk/ Nadja van Kralingen / Iris v.d. Voort / Danica Kosoredjo/ Bowien Vierhout/ Romy Koers/ Luana Delgado
Age 2      
Groep Ioana Raducanu/ Marjet van Ginkel/ Brechtje Spierings/ Lisanne Perdok– Alleen techniek gezwommen.

Lid Nederlandse Talenten Ploeg

Floor Speckens

{slider 2014}

NK Eindhoven
Duet 1 Marijke Toorop / Nadine Struijk
 
NJK Zwolle     Joyce van Leeuwen
      Deelname  techniek 35ste, Finale plek behaald maar  door blessure niet gezwommen.

Synchro Beat – Hoofddorp

Age 1 Duet 12 Kate Jutte/ Floor Speckens/ Ioana Raducanu
Groep 8 Kate Jutte/ Floor Speckens/ Ioana Raducanu/ Marjet van  Ginkel/ Brechtje Spierings/ Fiene van Wijk
Age 2 Duet 13 Sandra van Halm Braam/ Antonia Raducanu

Lid Nederlandse Talenten Ploeg

      Sandra van Halm Braam

{slider 2013}

NK Zwolle
Duet 3 Marijke Toorop / Nadine Struijk / Jori van den Hoogen
 
NJK Alkmaar Duet 1 Roxy Swiebel / Ilse Bosman / Jori van den Hoogen
 

Synchro Beat – Eindhoven

  Duet 10 Joyce van Leeuwen / Sandra van Halm Braam

Lid Nederlandse Senioren Ploeg

 Nadine Struijk / Marijke Toorop/ Roxy Swiebel / Ilse Bosman
 

Gezwommen Interlands

WK Barcelona Groep-technische kür 12 Nadine Struijk
Combo 12  Nadine Struijk/ Roxy Swiebel / Ilse Bosman
 

Lid Nederlandse Junioren Ploeg – Nationale Selectie Jong oranje 2

      Roxy Swiebel / Ilse Bosman

Gezwommen Interlands

EjK Poznan (Polen) Groep-vrije kür 8 Roxy Swiebel / Ilse Bosman
Combo 7 Roxy Swiebel / Ilse Bosman / Jori van den Hoogen
 

Lid Nederlandse Talenten Ploeg

Jori van den Hoogen , Sandra van Halm Braam

{slider 2012}

NK Amsterdam
Duet 2 Marijke Toorop / Nadine Struijk
Groep 5 Marijke Toorop/ Nadine Struijk/ Stephanie van de Berg/ Debby Bastiaansen /  Maaike Houtman/ Nicole Rooker/ Fleur Bastiaansen / Jori van den Hoogen

Synchro Beat – Eindhoven

AGE II Duet 6 Ilyana Popkema / Jori van den Hoogen
Groep 4 Jori van den Hoogen / Ilyana Popkema / Joyce van Leeuwen / Sandra van Halm Braam

Lid Nederlandse Senioren Ploeg

Nadine Struijk / Marijke Toorop

Gezwommen Interlands

World Trophy Mexico Highlights routine 7 Nadine Struijk
Thematic team 9 Nadine Struijk
Free routine Combo 8 Nadine Struijk / Marijke Toorop

Lid Nederlandse Junioren Ploeg – Nationale Selectie Jong oranje 2

Jori van den Hoogen

Lid Nederlandse Talenten Ploeg

Ilyana Popkema , Jori van den Hoogen

{slider 2011}

NK Amsterdam – Dutch Open Solo 2 Stephanie Gillisse
Duet 2 Stephanie Gillisse / Nadine Struijk
Groep 9 Stephanie van de Berg/ Debby Bastiaansen  / Mandy van Egmond / Marissa Marinus / Maaike Houtman.

Synchro Beat – Eindhoven

AGE I Solo 3 Ilyana Popkema
Duet 3 Ilyana Popkema / Esmee van Geest / Sandra van Halm Braam
AGE II Groep 8 Jori van den Hoogen/ Isabella Swiebel / Ilyana Popkema / Joyce van Leeuwen / Britt Weening

Gezwommen Interlands WVZ

Dutch Open Solo 2 Stephanie Gillisse
Duet 2 Stephanie Gillisse / Nadine Struijk

Lid Nederlandse Senioren Ploeg

Stephanie Gillisse/ Nadine Struijk

Gezwommen Interlands

Spanisch Open Groep-technische kür 5 Stephanie Gillisse/ Nadine Struijk
Groep-vrije kür 5 Stephanie Gillisse/ Nadine Struijk
Combo 2 Stephanie Gillisse/ Nadine Struijk
World Championships China Groep-technische kür 13 Stephanie Gillisse/ Nadine Struijk
Groep-vrije kür 13 Stephanie Gillisse/ Nadine Struijk
Combo 9 Stephanie Gillisse/ Nadine Struijk

Lid Nederlandse Talenten Ploeg

Ilyana Popkema , Jori van den Hoogen

{slider 2010}

NK Amsterdam – Dutch Open Solo 2 Stephanie Gillisse
Duet 2 Stephanie Gillisse / Nadine Struijk
Groep 8 Stephanie van de Berg/ Nadina verbaarschot / Debby Bastiaansen / Bianca van Veelen / Chiara Mokveld / Fleur Bastiaansen / Lilian van der Waals /Mandy van Egmond / Marissa Marinus / Maaike Houtman.

NJK Junioren – Heereveen

Solo 11 Mandy van Egmond
Duet 5 Mandy van Egmond / Cyara Mokveld / Bianca van Veelen

Synchro Beat – Eindhoven

AGE I Solo 3 Inge van Son
Duet 3 Inge van Son / Isabella Swiebel / Ilyana Popkema
Groep 3 Inge van Son / Isabella Swiebel / Ilyana Popkema / Sharon van Veelen / Joyce van Leeuwen / Britt Weening / Esmee van Geest

Gezwommen Interlands WVZ

Dutch Open Solo 5 Stephanie Gillisse
Duet 6 Stephanie Gillisse / Nadine Struijk

Lid Nederlandse Senioren Ploeg

Stephanie Gillisse/ Nadine Struijk

Gezwommen Interlands

Hellas Synchro Open Groep 2 Nadine Struijk ( Stephanie Gillisse was geblesseerd en kon niet meezwemmen)
EK Budapest Groep-technische kür 8 Stephanie Gillisse/ Nadine Struijk
Groep-vrije kür 8 Stephanie Gillisse/ Nadine Struijk
Combo 8 Stephanie Gillisse/ Nadine Struijk
World Cup China Groep-technische kür 10 Stephanie Gillisse/ Nadine Struijk
Groep-vrije kür 10 Stephanie Gillisse/ Nadine Struijk
Combo 7 Stephanie Gillisse/ Nadine Struijk

Lid Nederlandse Junioren Ploeg – Nationale Selectie Jong oranje 2

Roxy Swiebel

Lid Nederlandse Talenten Ploeg

Ilyana Popkema , Jori van den Hoogen

{slider 2009}

NK Amsterdam – Dutch Open

Solo 2 Stephanie Gillisse
Duet 2 Stephanie Gillisse / Nadine Struijk

NJK Junioren – Eindhoven

Solo 11 Mandy van Egmond
Duet 5 Mandy van Egmond / Cyara Mokveld / Bianca van Veelen

Synchro Beat – Alkmaar

AGE I Duet 4 Lisa Postma / Inge van Son
Groep 2 Lisa Postma / Inge van Son / Renate Schipper / Sharon van Veelen / Isabella Swiebel / Ilyana Popkema
Open Nederlandse Master Kampioenschappen – Eindhoven
Groep 3 Nicole Rooker / Linda Smits / Resi Bultena / Mariëlle van Egmond / Marisya Gemert / Denise Linkerhof

Gezwommen Interlands WVZ

Dutch Open Solo 5 Stephanie Gillisse
Duet 6 Stephanie Gillisse / Nadine Struijk

Lid Nederlandse Senioren Ploeg

Stephanie Gillisse/ Nadine Struijk

Gezwommen Interlands

WK Rome Combo 11 Stephanie Gillisse/ Nadine Struijk
Technische kur 12 Stephanie Gillisse/ Nadine Struijk
Vrije kur 15 Stephanie Gillisse/ Nadine Struijk
EK Andorra Groep 7 Stephanie Gillisse/ Nadine Struijk

Lid Nederlandse Junioren Ploeg – Nationale Selectie Jong Oranje

Mandy van Egmond

Gezwommen Interlands

Koninkrijkspelen in Aruba Groep 1 Mandy van Egmond

EJK in Engeland

( Europees-JeugdKampioenschap)

Combo 7 Mandy van Egmond
Groep 9 Mandy van Egmond

Lid Nederlandse Junioren Ploeg – Nationale Selectie Jong oranje 2

Roxy Swiebel

Lid Nederlandse Talenten Ploeg

Inge van Son

{slider 2008}

NK Amsterdam – Dutch Open

Solo 2 Stephanie Gillisse
Duet 2 Stephanie Gillisse / Nadine Struijk

NJK Junioren – Heereveen

Groep 6 Mandy van Egmond / Cyara Mokveld / Marissa Marienus / Bianca van Veelen

Synchro Beat – Raalte

AGE I Duet 11 Lisa Postma / Inge van Son
Groep 8 Lisa Postma / Inge van Son / Renate Schipper / Nicole van Gils / Isabella Swiebel / Naomi den Dekker
Nationale Free Routine Kampioenschappen – Purmerend
Groep 4 Stephanie Gillisse / Nadine Struijk / Roxy Swiebel / Bianca van Veelen / Mandy van Egmond / Cyara Mokveld / Marissa Marienus / Nadina verbaarschot / Liedewij Spaans / Maaike Houtman

Gezwommen Interlands WVZ

Dutch Open Amsterdam

solo 2 Stephanie Gillisse
duet 2 Stephanie Gillisse / Nadine Struijk

Lid Nederlandse Senioren Ploeg

Stephanie Gillisse/ Nadine Struijk

{slider 2007}

NK Amsterdam – Dutch Open

Solo 2 Stephanie Gillisse
Duet 3 Stephanie Gillisse / Nadina Verbaarschot
Duet 9 Nadine Struijk / Marijke Toorop / Lianda Schipper

NJK Junioren – Heereveen

Solo 6 Nadina Verbaarschot
Duet 3 Nadina Verbaarschot / Lianda Schipper

Synchro Beat – Utrecht

AGE I Solo 7 Roxy Swiebel
AGE II

Solo 9 Mandy van Egmond
Groep 7 Maaike Houtman / Cyara Mokveld / Fleur Bastiaansen / Marissa Marienus / Daphne Lankhorst / Bianca van Veelen

Gezwommen Interlands WVZ

Spaans Open Solo 2 Stephanie Gillisse
Duet 4 Stephanie Gillisse / Nadina Verbaarschot

{slider 2006}

NK Amsterdam
Solo 4 Stephanie Gillisse
Duet 3 Stephanie Gillisse / Nadina Verbaarschot
Duet 8 Michelle Dekker / Nadine Struijk
NJK Junioren Voorschoten
Solo 8 Nadina Verbaarschot
Synchro Baet Eindhoven
AGE I Solo Fleur Bastiaansen
Solo Lisa Pennings
AGE II Duet 9 Lianda Schipper / Mandy van Egmond
Groep 9 Mandy van Egmond / Lianda Schipper / Debby Bastiaansen / Liedewij Spaans / Jessica Seiffers / Isabella Massar

{slider 2005}

NK Rotterdam
Solo 5 Stephanie Gillisse
Groep 3 Stephanie Gillisse / Nadina Verbaarschot / Nadine Struijk / Saskia Jurriaans / Stephanie vd Berg / Michelle Dekker / Nicole Rooker / Lisette Visser / Linda Smits
NJK Age III Harderwijk
Solo 6 Nadina Verbaarschot
Synchro Beat Age II Utrecht
Duet 10 Lianda Schipper / Mandy van Egmond
Groep 7 Debbie Bastiaansen / Mandy van Egmond / Isabelle Massar / Lianda Schipper / Jessica Seiffers / Liedewij Spaans
Lid Nederlandse Senioren Ploeg
Stephanie Gillisse 
Gezwommen Interlands
Rome Sincro Solo 10 Stephanie Gillisse

{slider 2004}

NK Emmen
Solo 5 Stephanie Gillisse
Duet 6 Marijke Toorp / Nadine Struijk
Groep 5 Andrea Duijvestein / Nadine Struijk / Marijke Toorop / Saskia Jurriaans / Stephanie vd Berg / Michelle Dekker / Nicole Rooker / Linda Smits / Resi Bultena
NJK Age III Eindhoven
Solo 7 Nadina Verbaarschot
Synchro Baet Age I Drachten
Solo 6 Mandy van Egmond
Lid Nederlandse Senioren Ploeg
Stephanie Gillisse / Nadine Struijk
Gezwommen Interlands
German Open te Bonn Solo 9 Stephanie Gillisse
EK te Madrid Groep 17 Stephanie Gillisse,  Nadine Struijk was ziek en heeft in het geheel niet gezwommen
Combo 9 Stephanie Gillisse,  Nadine Struijk was ziek en heeft in het geheel niet gezwommen

Lid Nederlandse Junioren Ploeg

Nadine Struijk / Marijke Toorop
Gezwommen Interlands
EJK te Oswiecim ( Polen) Groep 6 Nadine Struijk / Marijke Toorop
Combo 2 Nadine Struijk / Marijke Toorop
WJK te Moskou Groep 14 Nadine Struijk
Combo 12 Nadine Struijk / Marijke Toorop

Lid Nederlandse Jeugdploeg

Nadina Verbaarschot
Gezwommen Interlands
Comen Cup te Cairo Groep 7 Nadina Verbaarschot
Combo 8 Nadina Verbaarschot

{slider 2003}

NK Harderwijk
Solo 4 Stephanie Gillisse
Duet 2 Fifi Arp/Lisette Visser/Priscilla Visser
Duet 3 Jitske Cornielje / Liane Elkhuizen / Michelle Westra
Groep 1 Fifi Arp / Lisette Visser / Liane Elkhuizen / Jitske Cornielje / Marijke Toorop / Nadine Struijk / Michelle Westra / Priscilla Visser

NJK Junioren Voorschoten

Solo 3 Marijke Toorop
Solo 10 Linda Smits
Duet 3 Marijke Toorop / Nadine Struijk
Duet 7 Michelle Dekker / Linda Smits
Groep 2 Marijke Toorop / Nadine Struijk / Linda Smits / Michelle Dekker / Stephanie vd Berg / Saskia Jurriaans
NJK Age III Voorschoten
Duet 6 Nadina Verbaarschot / Wendy Bresser
Duet 7 Nicole Rooker / Resi Bultena
Groep 6 Nadina Verbaarschot / Wendy Bresser / Resi Bultena / Nicole Rooker
Synchro Baet Age III Lelystad
Solo 6 Nadina Verbaarschot
Duet 9 Nadina Verbaarschot /Milou Lombaers
Lid Nederlandse Senioren Ploeg
Stephanie Gillisse / Nadine Struijk / Marijke Toorop
Gezwommen Interlands
German Open te Bonn Solo 9 Stephanie Gillisse
Europacup A te Istanbul Duet 17 Stephanie Gillisse ( samen met Rosanne Klein Geltink en Diana van Stijn )
Groep 9 Stephanie Gillisse / Nadine Struijk

Lid Nederlandse Junioren Ploeg

Nadine Struijk / Marijke Toorop
Gezwommen Interlands
Dusseldorf Groep 2 Nadine Struijk / Marijke Toorop
EJK in Andorra Groep 10 Nadine Struijk / Marijke Toorop

Lid Nederlandse Jeugdploeg

Nadina Verbaarschot
Gezwommen Interlands
Comen Cup te Lissabon Groep 11 Nadina Verbaarschot

{slider 2002}

NK Utrecht
  Solo 4 Stephanie Gillisse
Solo 5 Liane Elkhuijzen  
Duet 3 Fifi Arp / Lisette Visser
Duet 4 Stephanie Gillisse / Liane Elkhuizen
Groep 1 Fifi Arp / Liane Elkhuizen / Jitske Cornielje / Michelle Westra / Stephanie Gillisse / Lisette Visser / Kim de Vries / Andrea Duijvestein

NJK Rotterdam

Onder 13 jaar Solo 4 Nadina Verbaarschot
Solo 7 Resi Bultena
Solo 9 Wendy Bresser
Duet 6 Resi Bultena / Nicole Rooker
Duet 8 Wendy Bresser / Cathy van Jole
Groep 2 Resi Bultena / Wendy Bresser / Nadina Verbaarschot / Nicole Rooker / Cathy Jole
Onder 15 jaar
Solo 5 Marijke Toorop
Solo 6 Nadine Struijk
Duet 4 Marijke Toorop / Nadine Struijk
Duet 9 Linda Smits / Michelle Dekker
Groep 6 Deborah van Holstein / Saskia Jurriaans / Sheila Griffioen / Michelle Dekker / Linda Smits / Marijke Toorop / Nadine Struijk / Stephanie vd Berg
Lid Nederlandse Senioren Ploeg
      Stephanie Gillisse

Lid Nederlandse Junioren Ploeg

      Nadine Struijk / Marijke Toorop
Gezwommen Interlands
Franse Open in Nantes Groep 5 Nadine Struijk
EJK in Moskou Groep 8 Nadine Struijk

Lid Nederlandse Talenten Ploeg

      Nadina Verbaarschot

{slider 2001}

Ontvangst Armbrust beker na KW NK in Zoetermeer door als 1e te eindigen.    Fifi Arp
NK Lelystad
Solo 5 Liane Elkhuijzen
Solo 6 Lisette Visser
Solo 8 Stephanie Gillisse
Duet 2 Fifi Arp / Chantal Fontaine
Duet 4 Stephanie Gillisse / Liane Elkhuizen
Groep 1 Fifi Arp / Chantal Fontaine / Stephanie Gillisse / Liane Elkhuizen / Jitske Cornielje / Lisette Visser / Kim de Vries / Andrea Duyvestein

NJK Junioren

Onder 18 jaar
Solo 3 Stephanie Gillisse
Onder 15 jaar Solo 9 Nadine Struijk
Solo 12 Resi Bultena
Solo 13 Marijke Toorop
Duet 5 Nadine Struijk / Marijke Toorop
Duet 8 Michelle Dekker / Resi Bultena / Nicole Rooker
Groep 3 Nadine Struijk / Marijke Toorop / Michelle Dekker / Stephanie vd Berg / Resi Bultena / Linda Smits / Denise Linkerhof / Nicole Rooker
Onder 13 Jaar
Duet 9 Nadina Verbaarschot / Wendy Bresser / Cathy van Jole
Groep 7 Nadina Verbaarschot / Wendy Bresser / Cathy van Jole / Jeffrey Oemar
Lid Nederlandse Senioren Ploeg
Stephanie Gillisse/ Lisette Visser
Gezwommen Interlands
Bari Cup ( Europa Cup ),
Met WVZ team voor Nederland uitgekomen
Duet 23 Fifi Arp / Chantal Fontaine
Groep 11 Fifi Arp / Chantal Fontaine / Jitske Cornielje / Andrea Duyvestein / Lisette Visser / Michelle Westra / Kim de Vries / Liane Elkhuizen
Topsportmedaille
ontvingen topsport gouden medaille voor deelname
aan 11 internationale wedstrijden
Fifi Arp en Chantal Fontaine

Lid Nederlandse Junioren Ploeg

Kitty Zonderop / Stephanie Gillisse / Jitske Cornielje
Gezwommen Interlands
Dusseldorf Solo 4 Stephanie Gillisse
Groep 3 Stephanie Gillisse
EJK te Oekraine Solo 9 Stephanie Gillisse
Groep 7 Stephanie Gillisse
WJK te Seattle Groep 13 Stephanie Gillisse

Lid Nederlandse Talenten Ploeg

Nadine Struijk
Gezwommen Interlands
Comen Cup te Rijeka,
Croatie

Groep 6 Nadine Struijk
Gezwommen Interlands WVZ
Wallonia Synchro Cup ,
Seraing
Solo 6 Marijke Toorop
Solo 12 Linda Smits
Duet 5 Marijke Toorop / Nadine Struijk
Duet 11 Resi Bultena / Nicole Rooker / Michelle Dekker
groep 5 Marijke Toorop / Nadine Struijk / Linda Smits / Resi Bultena / Michelle Dekker / Nicole Rooker / Stephanie vd Berg / Denise Linkerhof
Talentontwikkelingsdagen
/ Nadine Struijk / Marijke Toorop

{slider 2000}

NK Drachte

Solo 6 Lisette Visser
Duet 2 Fifi Arp / Chantal Fontaine
Duet 5 Stephanie Gillisse / Kitty Zonderop / Jitske Cornielje
Groep 2 Fifi Arp / Chantal Fonteine / Stephanie Gillisse / Kim de Vries / Jitske Cornielje / Kitty Zonderop / Lisette Visser

NJK Roosendaal

Onder 18 jaar Solo 3 Kitty Zonderop
Solo 4 Stephanie Gillisse
Solo 7 Jitske Cornielje
Duet 2 Stephanie Gillisse / Kitty Zonderop
Onder 15 jaar Solo 3 Mariëla Cijntje
Solo 5 Nadine Struijk
Solo 5 Marijke Toorop
Duet 4 Gerrol Oemar/  Mariëla Cijntje / Michelle Dekker
Duet 5 Nadine Struijk / Linda Smits
Duet 6 Marijke Toorop / Andrea Duijvestein
Groep 6 Sheila Griffieon/Linda Smits / Nadine Struijk / Andrea Duijvestein / Stephanie vd Berg / Marijke Toorop / Mariëla Cijntje / Michelle Dekker / Gerrol Oemar
Onder 13 Jaar Solo 9 Resi Bultena
Duet 6 Nicole Rooker / Resi Bultena
Groep 3 Resi Bultena / Nicole Rooker / Chantal Ouweschuur / Wendy Bresser / Cathy van Jole / Nadina Verbaarschot

Lid Nederlandse Junioren Ploeg

Kitty Zonderop / Stephanie Gillisse / Jitske Cornielje
Gezwommen Interlands
Dusseldorf Solo 2 Stephanie Gillisse
Solo 3 Kitty Zonderop
Groep 1 Stephanie Gillisse / Kitty Zonderop
EJK te Bonn Solo 9 Kitty Zonderop
Solo 17 Stephanie Gillisse
Groep 9 Kitty Zonderop / Stephanie Gillisse / Jitske Cornielje

Lid Nederlandse Talenten Ploeg

Nadine Struijk / Marijke Toorop / Resi Bultena
Gezwommen Interlands
Comen Cup te Isreäl

Groep 6 Nadine Struijk als reserve bij de groep
Talentontwikkelingsdagen
Andrea Duijvestein / Nadine Struijk / Linda Smits / Marijke Toorop

{slider 1999}

NK Utrecht

Solo 6 Fifi Arp
Solo 8 Aranka van Ravenswaay
Solo 10 Lisette Visser
Duet 3 Fifi Arp / Chantal Fontaine
Duet 5 Aranka van Ravenswaay / Lisette Visser
Duet 9 Stephanie Gillisse / Kitty Zonderop
Groep 1 Fifi Arp / Chantal Fontaine / Aranka van Ravenswaay / Lisette Visser / Stephanie Gillisse / Kitty Zonderop / Kim de Vries / Sabrina van Ravenswaaij

NJK ‘s Emmen

Onder 18 jaar Solo 4 Kitty Zonderop
Solo 7 Stephanie Gillisse
Duet 2 Stephanie Gillisse / Kitty Zonderop
Groep 2 Stephanie Gillisse / Kitty Zonderop / Kim de Vries / Sabrina van Ravenswaay
Onder 15 jaar Solo 9 Gerrol Oemar
Solo 10 Gabrielle Offringa
Duet 5 Gerrol Oemar/ Gabriëlle Offringa/ Mariëla Cijntje
Groep 4 Gerrol Oemar / Gabriëlle Offringa / Mariëla Cijntje / Daphne vd Plas
Onder 13 Jaar Solo 10 Linda Smits
Solo 11 Nadine Struijk
Solo 13 Marijke Toorop
Duet 3 Nadine Struijk / Linda Smits
Duet 7 Marijke Toorop / Resi Bultena
Groep 2 Nadine Struijk / Marijke Toorop / Nicole Rooker / Resi Bultena / Linda Smits

Lid Nederlandse Senioren Ploeg

Fifi Arp / Chantal Fontaine / Aranka van Ravenswaay / Lisette Visser

Lid Nederlandse Junioren Ploeg

Kitty Zonderop / Stephanie Gillisse / Jitske Cornielje
Gezwommen Interlands
Franse Junior Open te Arles Groep 5 Stephanie Gillisse / Kitty Zonderop

Lid Nederlandse Talenten Ploeg

Nadine Struijk / Marijke Toorop / Andrea Duijvestein / Linda Smits
Talentontwikkelingsdagen
Gabriëlle Offringa/ Mariëla Cijntje/ Gerrol Oemar

{slider 1998}

NK Harderwijk

Solo 5 Fifi Arp
Solo 8 Chantal Fontaine
Solo 10 Aranka van Ravenswaay
Duet 4 Fifi Arp / Chantal Fontaine
Duet 6 Aranka van Ravenswaay / Tamara van Ravenswaay
Groep 2 Fifi Arp / Chantal Fontaine / Aranka van Ravenswaay / Sabrina van Ravenswaay / Stephanie Gillisse / Kitty Zonderop / Kim de Vries / Tamara van Ravenswaaij

NJK ‘s Gravenzande

Onder 18 jaar Solo 8 Sabrina van Ravenswaay
Solo 10 Kim de Vries
Duet 8 Kim de Vries / Sabrina van Ravenswaay
Onder 15 jaar Solo 4 Kitty Zonderop
Solo 5 Stephanie Gillisse
Duet 3 Stephanie Gillisse / Kitty Zonderop
Onder 13 Jaar Duet 7 Gerrol Oemar / Mariëla Cijntje
Groep 4 Nadine Struijk / Linda Smits / Gerrol Oemar / Mariela Cijntjes / Resi Bultena

Lid Nederlandse Senioren Ploeg

Fifi Arp / Chantal Fontaine / Aranka van Ravenswaay / Lisette Visser

Gezwommen Interlands

WK Perth Groep 13 Aranka van Ravensway / Chantal Fontaine / Fifi Arp

Lid Nederlandse Junioren Ploeg

Kitty Zonderop / Stephanie Gillisse
Gezwommen Interlands
EJK te Narbonne Groep 10 Stephanie Gillisse / Kitty Zonderop
Dusseldorf Groep 3 Stephanie Gillisse / Kitty Zonderop
Duet ?? Stephanie Gillisse / Kitty Zonderop
Gezwommen Interlands op verenigingsniveau
Flanders Open Solo 11 Mariëla Cijntje
Duet 12 Mariëla Cijntje / Gerrol Oemar / Nadine Struijk
Groep 8 Resi Bultena / Mariëla Cijntje / Gerrol Oemar / Chantal Ouwerschuur / Nicole Rooker / Linda Smits / Nadine Struijk / Marijke Toorop

Talentontwikkelingstrainingen

Gerrol Oemar / Mariëla Cijntje
Talentontwikkelingsdagen
Linda Smits / Nadine Struijk / Gerrol Oemar / Mariëla Cijntje / Gabriëlle Offringa

Talentontwikkelingsgroep

Gerrol Oemar / Mariëla Cijntje / Gabriëlle Offringa

{slider 1997}

NK Emmen

Solo 5 Fifi Arp
Solo 7 Chantal Fontaine
Solo 11 Aranka van Ravenswaay
Duet 3 Fifi Arp / Chantal Fontaine
Duet 7 Aranka van Ravenswaay / Tamara van Ravenswaay

NJK Rotterdam

Onder 15 jaar Solo 6 Kitty Zonderop
Solo 9 Stephanie Gillisse
Duet 4 Stephanie Gillisse / Kitty Zonderop
Onder 13 Jaar Duet 9 Lara Lopez Vente / Mariëla Cijntje / Gerrol Oemar
Groep 8 Laura Lopez Vente/ Gerrol Oemar / Mariëla Cijntje / Gabriëlle Offringa / Daphne vd Plas

Lid Nederlandse Senioren Ploeg

Fifi Arp / Chantal Fontaine / Aranka van Ravenswaay / Tamara van Ravenswaay

Gezwommen Interlands

EK Sevilla
Groep 6 Aranka van Ravenswaay / Chantal Fontaine / Fifi Arp
German Open Groep 3 Aranka van Ravenswaay / Chantal Fontaine / Fifi Arp

Lid Nederlandse Junioren Ploeg

Kitty Zonderop / Stephanie Gillisse

Talentontwikkelingsdagen

Gerrol Oemar / Mariëla Cijntje / Daphne vd Plas / Gabriëlle Offringa

Kader Leo v.d. Kar fonds: met Russische trainster

Stephanie Gillisse / Kitty Zonderop

{slider 1996}

NJK Alphen aan de Rijn

Onder 13 Jaar Solo 6 Stephanie Gillisse
Duet 7 Stephanie Gillisse / Laura Lopez Vente
Onder 15 Jaar Solo Kim de Vries
Deelname aan techniek, geen finaleplek behaald voor solo

Kwalificatie NK Hengelo

31 Vanessa v.d. Loo
Niet bij de beste 12 dus geen finale op NK te in Maastricht

Gezwommen Interlands ( Verenigingsniveau )

Flanders Open Solo 8 Stephanie Gillisse
Duet 6 Stephanie Gillisse / Kitty Zonderop
Groep 7 Stephanie Gillisse / Laura Lopez Vente / Daphne vd Plas / Gerrol Oemar /Gabriëlle Offringa / Nadine Struijk / Mariëla Cijntje / Linda Smits

Lid Nederlandse Talenten Ploeg

Kitty Zonderop / Stephanie Gillisse

{slider 1995}

NJK Amersfoort

Onder 13 jaar Solo Stephanie Gillisse – alleen techniek
Onder 13 jaar Solo Kim de Vries – alleen techniek
Onder 13 jaar Duet Kim de Vries / Claudia Heemskerk – alleen techniek

{slider 1994}

NJK Drachten

Onder de 13 Jaar

 Kim de Vries

Alleen techniek nr 32 geworden 

{slider 1993} 

Kortrijk met Kring Den Haag

Kim de Vries / Claudia Heemskerk /Stephanie Gillisse
Solo 3 Kim de Vries
Duet 9 Kim de Vries / Claudia Heemskerk

{/sliders}